O GZTV

Jsme skupina lidí, kteří se dobrovolně jednou týdně schází, aby pro vás připravili ty nejlepší reportáže. Dokumentujeme většinu akcí školy, školní zájmové útvary a různé zajímavé události. To vše bez zásahu učitelského sboru. V našem týmu máme také fotografy, kteří pro vás pravidelně na Facebooku či Instagramu zveřejňují fotky všeho, co se děje. Školní televizi založil Štěpán Sakin dne 13. října 2015. Nábor nových členu je s tále možný a dveře mají otevřené i ti, co | | by měli zajímavý nápad na reportáž, či by nějak jinak chtěli přispět do televize. Stačí se za námi zastavit na schůzku, nebo oslovit kteréhokoliv člena.

Seznam členů GZTV

Klára Gerychová

Na začátku studia jsem měla moc volného času, a tak jsem se rozhodla pro vstup do Gymzl TV. Teď již nemám čas žádný, ale všichni ti skvělí lidé mi přirostli k srdci. Nemám ráda matiku, fyziku a chemii, a vynikám spíše v ostatních předmětech a komunikaci s lidmi. Nevadí mi objevit se před kamerou, ale raději mám pozici fotografky. Miluji cestování, přírodu a přesto, že by to do mě nikdo neřekl, příležitostně nahodím i háček do vody. V budoucnu se snad s televizí dostanu na nějaká zajímavá místa, protože mě baví být v centru dění.

Kristýna Vlková

Jmenuji se Kristýna. Jsem klasický náctiletý extrovert, který svůj život tráví všemožnými aktivitami, které se zrovna naskytnou. Mezi nejobvyklejší patří pravidelná návštěva školy, napodobování Robina Hooda neboli lukostřelba nebo se občas i mihnu i ve školní televizi. V budoucnu bych se chtěla věnovat buď medicíně anebo žurnalistice. V rozvíjení novinářských schopností mi pomáhá školní televize a doufám, že zde i nadále budu získávat spoustu zkušeností.

Kristýna Záhorová

Jmenuji se Kristýna Záhorová a Gymzl navštěvuji již šestým rokem. Do televize jsem se dostala z donucení, nebo možná spíš proto, že mě nikdy nejde přeslechnout. Jsem ale nesmírně ráda, že kolega Sakin podnikl tak riskantní krok a vůbec mě v GZTV nechal. Kromě školy a práce v televizi miluju sporty, konkrétně házenou, které se věnuji již desátým rokem, ale také hokej, americký fotbal a snowboarding.

Viviana Pavlíková

Jsem neustále komunikující člověk, který se věnuje všem možným aktivitám. Miluji sport, vlastně pohyb celkově, proto se dlouho nedokážu věnovat nicnedělání. Mou vášní je cestování, chtěla bych navštívit nespočetně mnoho míst a poznat ještě nespočetně víc lidí. Do televize jsem se dostala náhodou a to hlavně díky příteli své mamky, který je reportérem v České televizi.

Dominika Páterová

Říkají mi Domi a jsem studentkou 2. ročníku na Gymzlu. Mou největší vášní je matematika, takže se můj život skládá převážně z čísel a vzorečků. Jinak než s knihou v ruce mě asi neuvidíte, jelikož jsem nevyléčitelná knihomolka. Závodně plavu a mezi mé záliby patří kreativní psaní. Mám ráda své přátele a svou mladší sestru, která mě hodně podporuje.

Radek Václavík

Jmenuji se Radek. 100% svého života jsem závislý na sarkasmu a cynickém přístupu naprosto ke všemu. Do televize jsem šel v roce 2016 čistě ze zvědavosti a překvapivě tam držím do teď. Nade vše (včetně mé mámy) miluji hudbu, věnuji se společenskému tanci a hře na housle, občas si vyjedu na kolo a rád sedím venku s přáteli. A taky mám modré oči

Jan Borovička

Ačkoliv jsem na Gymzlu už sedmým rokem, fungování televize se účastním teprve něco přes rok. Najdete mě jak před kamerou, tak za ní, ale musím říct, že pozice reportéra mé ukecané povaze sedí víc. Ve škole si užiju anglinu nebo matiku, biologie a fyzika pro mě nejsou. Ve volném čase mě baví fotit a cestovat.

Jakub Macek

Jmenuji se Jakub Macek a poměrně pravidelně navštěvuji 7EA. Kromě hraní divadla (amatérsky) hraju i na nervy (profesionálně) a plavu nejen na padesátce, ale i v matice, fyzice, gramatice, politice... a vlastně všem co končí na -ice. Co se vlastností týče tak mám zlaté srdce, básnické střevo a občas nervy v kýblu. Do školní televize jsem se přidal, jelikož mě baví práce před i za kamerou. Jednou bych se k natáčení filmu chtěl dostat, takže až na nějaký velmi dobrý půjdete, vzpomeňte si na mě.

David Strouhal

Jmenuji se David, s kolegou Mackem chodím plavat nebo občas zdolám nějakou tu stěnu. Má kulturní část si občas zahraje divadlo nebo zazpívá. Ke Gymzl TV mě přivedl již zmiňovaný kolega Jakub. Vstup byl šance jak se zlepšit ve fotografii i videu. A i když jsem oficiálně fotograf, když je potřeba tak není problém cokoliv natočit, nahrát nebo sestříhat.

Petr Molek

Jmenuji se Petr Molek a mojí největší vášní je programování. Také rád designuju a programuju weby, například ten můj. Ve volném čase dělám v GZTV fotografa amatéra a zpracovávám data z dotazníků/anket. Do televize jsem se dostal tak, že jednou jsem tam přišel s Kubou Mackem. Pak znova a znova a najednou se z toho stal zvyk. Webové stránky

Kryštof Trčala

Jmenuji se Kryštof, je mi 14 let a chodím do kvarty. Ve svém volném čase rád fotím, píšu si s přáteli a stříhám videa. O GYMZL TV jsem se dozvěděl na DOD na podzim roku 2016, nějak se mi to zalíbilo a tak jsem přišel na první schůzku, co jsem mohl. Protože jsem v GYMZL TV teprve chvíli nemám přesně určenou roli, postupně si vyzkouším, co budu chtít a když mě něco chytne, zůstanu u toho.

Klára Skovajsová

Od malička jsem zbožňovala dědovu temnou komoru a jeho černobílé fotky pro mě byly velkou inspirací. Miluji focení a v budoucnu s tím počítám jako s koníček, u kterého si odpočinu. Baví mě dokumentovat školní akce, poslouchat názory lidí, vnímat atmosféru, kde se lidé smějí a něco se děje. Mám ráda hory, moře, knížky a společenské vědy. Ze srdce nesnáším fyziku. Jsem spontánní člověk a miluju cestování. V Gymzl TV jsou děcka, co chtějí něco dokázat a jsou kreativní, a to mě baví. Vymýšlet, vytvářet, zpracovávat a udělat něco pro správnou reprezentaci naší školy.

Telefon: 603590328 (J. Macek, šéfredaktor)
Email: gymzltv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/GymzlTV/